Láska k vám přijde ve správný čas!

Každý z nás chce být milován. Lidská duše touží po spojení s druhou a vytvořit celistvé spojení. Kdo tvrdí, že chce být sám a nestojí o druhého, pravděpodobně lže sám sobě. Všichni toužíme mít k sobě spřízněnou duši, jen jsme možná zlomení z předchozích vztahů a momentálně si nedokážeme představit navázat vztah jiný. Ale vše má svůj čas. Když si momentálně nedokážete představit, že byste mohli poznat někoho nového, koho byste byli schopni milovat, věřte, že tomu tak bude! Objeví se někdo, kdo bude na stejné vlně jako vy, kdo vás bude přitahovat intelektem i fyzicky, s kým najednou budete mít pocit, že naprosto souzníte.

šťastný pár

To, že si to momentálně nedokážete představit, neznamená, že se to nestane! A že si nyní možná neumíte představit, že na bývalého partnera nikdy nezapomenete a budete jej navždy milovat a nikoho jiného, neznamená, že to tak skutečně bude. Poznáte někoho mnohem lepšího, protože si to zasloužíte! Bývalý partner vás opustil nebo vám to jinak nevyšlo z nějakého důvodu – a tedy, že si zasloužíte někoho lepší a ten lepší taky přijde! Nebude to hned a možná to skutečně potrvá nějakou dobu. Nikdy ale neztrácejte naději, ten pravý na vás čeká, ale nespěchejte. Užívejte si čas, který teď máte sami pro sebe.

muž a žena

Až když to nebudete čekat, tak se objeví. Není to žádné klišé, ale skutečnost! Možná už jste toho pravého poznali, ale ještě nevíte, že je to on. protože možná jste oba ve stádiu, že na vztah nejste připraveni. Ale vězte, že jednoho dne se vaše cesty spojí. Ti, kteří k sobě patří, si vždy najdou cestu k sobě! Proto nebuďte zklamaní, že to momentálně nemáte, co k vám patří, tak si k vám zaručeně cestu najde! Buďte vděční, že jste poznali takové úžasné lidi během vašeho života, kteří vám něco předali. Možná se mezi nimi objevil ten pravý, ale osud vás na chvíli rozdělil. Radujte se už teď, že s tím pravým vás život zase jednoho dne spojí!

Doporučené články