Láska na celý život, existuje?

Znáte ty příběhy o lásce na celý život? A nemyslíme pohádky. Znáte ty příběhy, kdy mladá dívka, panna, potká mladíka, ještě ne plnoletého, zamilují se a žijí spolu šťastně až do smrti? Myslíte si, že je to hloupost a nemožné? Není tomu tak. Přibližně 3 % párů, kteří se seznámí ve velmi mladém věku, spolu vydrží až do konce svých životů.
Láska, láska na celý život, ruce.
Znáte někoho takového? Pokud ano, podívejte se na ně a uvědomte si, že je to doopravdy rarita, ne každý má to štěstí. Pokud jim je už teď například 50 let a více, je hodně pravděpodobné, že jim jejich vztah doopravdy vydrží a můžeme jim jen pogratulovat. Uspěli.
Nic ale není zadarmo. Rovnou Vám říkáme, že tento 3% pár se musel hodně snažit, aby jim vztah vydržel, aby spolu doopravdy překonali všechny překážky, aby zvládli rodičovské role, přechod a další útrapy života a stárnutí.
Doporučili bychom, abyste se brali mladí a měli děti? Spíše ale ne. Protože většina mladých párů, které se vezmou a/nebo mají spolu děti, se stejně tak rozejde. Jedná se zase o většinu, přibližně o 65 % mladých párů, kterým to spolu nevydrží.
Těmto mladým párům bychom poradili, aby se svatbou a dětmi nespěchali, seznamte se, užívejte si, začněte spolu bydlet, ale teprve až po několika letech můžete získat určitou jistotu, že Vám to spolu vydrží i nadále. A i poté, nemáte vyhráno.
Srdce, láska, láska na celý život.
Určitě bychom se neměli bezmyšlenkovitě hnát do manželství a rodičovských rolí jen kvůli zamilovanosti. Ne nadarmo se říká, že zamilovanost je vrtkavá. Vyzkoušejte si partnerský život a pak uvidíte, zda to bude doopravdy na celý život. Doopravdy bychom Vám to přáli.
A co ty páry, kterým to vyšlo? Muž a žena, kteří měli v životě jen jednoho partnera, a vztah jim vydržel celý život. Většinou se jednalo o přátele z dětství, kteří k sobě měli vždy velmi blízko, nebo se pak jedná o spřízněné duše, které se měly potkat. Poznáte to, pokud takovou polovičku potkáte, budete vědět, že je to ona.
Každý z nás by chtěl zažít tu romantickou lásku, která bude pro oba znamenat vše.

Doporučené články