Láska u mužů a u žen

Asi i vám je více než jasné, že muži to vidí jinak, než ženy. Ženy dávají svou lásku mužům mnohem více najevo, než muži ženám. Pokud má například žena muže, který nedává své city najevo vůbec, nemusí se v daném vztahu cítit dobře. Proč? Protože každý, kdo je v páru, potřebuje vědět, že ho má drahá polovička opravdu ráda a že tady pro něj je kdykoliv to bude potřeba.

Jsou páry, které si city skutečně neprojevují. Je otázkou, zda je něco takového dobře, nebo špatně. Pokud to daným lidem vyhovuje, pak je to pravděpodobně dobře. Mnohdy to ale bývá tak, že alespoň jeden potřebuje slyšet, že jej ten druhý má opravdu rád.

muž a žena

Existují ale i takové páry, kde je tomu tak, že muž projevuje mnohem více city k ženě, než žena k muži. Něco takového může některým připadat zvláštní, ale skutečně tomu tak je. Něco takového se objevuje zejména u mužů, kteří jsou velmi citově založení. Je také možné, že takový muž se ve vztahu může citově chovat podobně jako některé ženy. Může takový muž také hodně plakat, pokud se mu něco nebude líbit nebo něco nebude fungovat podle jeho představ. I když se vám to nemusí zdát, něco takového může být velmi psychicky náročné a to zejména pro ženu.

Lidé jsou různí. Každý z nás si musí najít takového člověka, který nám bude vyhovovat. Možná, že právě vám bude vyhovovat citově založený muž nebo naopak velmi citově založená žena. Některým něco takového vyhovovat nemusí.

dřevěná srdce

Na světě je několik milionů lidí a věříme, že se vám jistě podaří najít takového člověka, se kterým vám bude dobře a který bude přesně podle vašich představ.

Jestli je něco, co je potřeba si pamatovat, pak je to to, že byste na druhém člověku neměli nikdy nic měnit. Nutit člověka do změny je špatně. Člověka byste vždy měli brát takového, jaký je. Snažit se jej změnit je známkou toho, že pro vás daná osoba není ideální. Mějte něco takového na paměti.

Doporučené články