Jak vylepšit váš sex


Muže, kteří namísto Viagry bez předpisu důvěřují přírodní medicíně, a užívají bylinky na podporu tvorby testosteronu, bychom mohli do určité míry nazvat pokročilými v oblasti zdravé výživy a v užívání výživových doplňků. Mnohem lépe jsou na tom ti, co tomu, co dělají, dobře rozumí, a dokážou také důkladně popsat princip negativního vlivu stresu na lidský organismus a samozřejmě i na oblast sexuality. Tito jedinci také mívají tendenci zabývat se dalšími záležitostmi, co sex vyzdvihnou na vyšší „level“.

milenci v trávě

Masáže – jestliže očekáváte, že váš sex zlepší sportovní masér, pak jste vedle. Samozřejmě, že máme na mysli něco mnohem citlivějšího, ale není zároveň nutné docházet na partnerské erotické masáže a utrácet tu tisíce korun. Věnujte se jeden druhému v rámci milostné předehry tím, že se soustředíte na jemnou masáž vlasaté části hlavy, na velmi jemné šimrání na horní části zad a na ramenou a na závěr na jemné hlazení chodidel. Není třeba vůbec přitlačit, naopak, čím jemnější budete, tím lépe se váš partner bude cítit naladěný na sex.

milenci u vody

Aromaterapie – někdo tvrdí, že k sexu patří jemná hudba a exotické vůně z aromalampy, ale my naopak doporučujeme milovat se zcela v tichosti a snažit se ztlumit veškeré zvuky přicházející zvenčí. Bude se vám lépe soustředit na milostné vzdechy a tomu přizpůsobíte svůj styl a rytmus. A co se týče vůní, víte, že muži raději přirozenou vůni ženského potu, bez parfémů a dalších chemikálií, a že je více vzrušují partnerčiny kalhotky, použité silonky nebo propocené tričko?

Feng Shui – tato prastará věda se zabývá mimo jiné rozmístěním předmětů v místnostech, abyste se uvnitř cítili příjemně a bezpečně. Zaměřte se na kulturu prostředí, v němž se milujete, protože to pak bude mít vliv i na váš sexuální výkon. A snažte se preferovat barvy spíše světlé, veselé a pastelové, nežli odstíny ponuré a šedé.

Doporučené články