Zbavte se starostí při zakládání firmy!

Založit a rozjet firmu je nesmírně obtížná záležitost, zvlášť v dnešní době. Finance, které je potřeba investovat, jsou obrovské a celý projekt je dost nejistý. Žádný začínající vlastník firmy si nemůže být jistý, protože neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Ovšem dnešní doba přináší řadu ještě větších úskalí, jako jsou covid, vysoké ceny nemovitostí (ke koupi i pronájmu) a nyní hlavně velmi velké náklady za veškeré energie. Pokud také rozjíždíte firmu a přáli byste si aspoň v jedné ze zmíněných věcí ulevit, možností je pronájem virtuální kanceláře Ostrava.

Skělé prostory

Za nízkou cenu získáte registrační a korespondenční adresu, na kterou si můžete nechat posílat veškerou poštu a balíky. Kancelář Vám zásilky převezme, zašle Vám upozornění e-mailem, dopisy Vám naskenuje, korespondenci zarchivuje, balíky uschová a případně přepošle na Vaši adresu. Navíc získáte volný přístup do mnoha zasedacích místností v České republice i Polsku, což Vám umožňuje dělat schůzky, konference a zasedání, aniž byste si museli pronajímat vlastní místnost pouze pro sebe. Cena všech těchto služeb je započtena již na začátku v celkové ceně, kterou si předplatíte na delší dobu (půl roku, rok, nebo dva roky), žádné další poplatky Vás pak již v průběh nečekají a Vy se tak vyhnete nepříjemným překvapením. Počáteční vyřízení veškerých služeb virtuální kanceláře

Spokojená firma

Vám nezabere ani půl hodiny uskutečnit se může na kterékoliv z poboček, nejen v hlavním sídle v Ostravě. Navíc v případě, že si smlouvu objednáte online a zadáte potřebné údaje, může Vám být smlouva zaslána poštou, Vy ji pouze vyplníte a pošlete zpět. Tak jednoduché to je! Kancelář29, která vede Virtuální kancelář Ostrava, funguje na trhu již celou dekádu a je tak prověřena zkušenosti mnoha tisíc spokojených zákazníků. Nyní již můžete vypustit alespoň jednu starost ze svého seznamu a začít se soustředit na podstatnější věci při rozjíždění svého byznysu. Ať se Vám daří!

Doporučené články