Stačí dobrá záruka a půjčka je vaše

Hledáte takovou půjčku, na kterou skutečně dosáhnete? Nechtějí vám v bance vyjít vstříc? Máte potíže s registry anebo s bonitou?
V tom případě zapomeňte na banky a sjednejte si půjčku tam, kde podobné komplikace nemusejí vadit – kde jinde, než v nebankovní společnosti!
Nebankovní společnosti jsou mezi lidmi stále více oblíbené a důvod je prostý – vycházejí klientům vstříc i tam, kde bankovní úvěry nestačí. Ani záznam v registru, a ani nižší bonita zde nemusí vadit. A to pod jednou podmínkou, pokud prokážete, že své závazky budete schopni splácet, a především se za svůj úvěr zaručíte nemovitostí.koule z euro bankovek
Ručení nemovitostí totiž poskytovatelům půjček dává jistotu, že své závazky budete splácet. A pokud byste přeci jen přestali, je vaše nemovitost dostatečnou satisfakcí. A proto můžete nebankovní půjčku získat i v situaci, kdy vám ji v bance nedají. Záleží jen na vás, zda jsou pro vás takové podmínky přijatelné, a zda chcete riskovat, že o nemovitost můžete v nouzi přijít.zelené asijské bankovky
Nicméně není třeba malovat zbytečně čerta na zeď. Drtivé většině žadatelů žádné potíže se splácením nehrozí, což je dáno jak tím, že úroková míra bývá nízká (může být stejná jako v bance), a také tím, že půjčku můžete splácet opravdu hodně dlouho, třeba i třicet let. A dlouhá doba splatnosti v praxi znamená, že se splátky rozloží na mnoho měsíců, a tudíž jsou velice nízké – měsíčně budete platit částku, kterou ve svém domácím rozpočtu dost možná ani nepocítíte.
Jistě vás napadá otázka, jaká nemovitost je vhodnou zárukou za úvěr? V tomto případě můžete být naprosto bez starostí – vhodná je libovolná nemovitost, kterou zrovna máte po ruce. Můžete tak získat jak hypotéku na družstevní byt od Americka-nebankovni-hypoteka.cz, tak i hypotéku na výrobní areál vaší firmy či na garáž. Možností je opravdu mnoho a platí, že každý nemovitý majetek má svou tržní hodnotu.

Doporučené články