Meditace, pozitivní myšlení jako životní styl

Pokud se budete snažit si co nejvíce udržet pozitivní mysl a tělo v harmonii, dostaví se neuvěřitelné zázraky. Jejich účinky budou nezměrné. Jistě víte, že stres jen tělo oslabuje. A pokud jste stresu vystavováni dlouhodobě může vám způsobit vážné onemocnění. Nejednou stres stojí i za vznik rakoviny nebo chronických zánětů. Ale pokud si sami v sobě řeknete dost jste připraveni se začít vše měnit. Je dokázáno, že pokud si aspoň na chvilku denně udržíte pozitivní mysl a jasný záměr. A pokud k tomu přidáte emoční náboj jste schopni doslova měnit realitu. A jak tedy začít meditovat? Nejprve je důležité, abyste si našli klidný kout.

meditace

A to hlavně proto, aby vás tam nikdo nerušil. A bylo tím pro vás snadné soustředit se a napojit se do svého vlastního nitra. Sedněte si na polštářek a usedněte do tureckého sedu. Ruce si volně položte na nohy. Můžete si zapálit svíčku svojí oblíbené vůně. Anebo pustit příjemnou hudbu, která vás příjemně naladí. Můžete si ze začátku zkusit meditaci stopovat na mobilním telefonu. A dát si třeba na začátku pětiminutový strop. Nejdříve se soustřeďte na svůj dech. Ten je nejdůležitější. Hluboký nádech a výdech. Opakujte několikrát za sebou. Meditace vlastně znamená jen být. Uvědomovat si své vlastní nitro a myšlenky, které nás napadají prostě nechat být. Snažit se je nehodnotit, ale pouze pozorovat. A to je prostě základ. Tohle úplně stačí. Meditace vám může pomoci z negativních myšlenek. Také vám pomůže zklidnit se. Meditace je individuální. Určitě se nezalekněte, když vám to hned ze začátku nepůjde.

soubor čaker

Zkuste to vydržet alespoň 21 dní. Pokud to totiž vydržíte 21 dní stane se to vaším návykem. Pokud začnete s pozitivní myslí a meditací vše se vám zaručeně v životě změní. Meditací je opravdu spousta. Například sluneční meditace, meditace na splněná přání a podobně. Můžete si najít komunitu lidí, kteří pravidelně meditují a přidat se k nim. Můžete pojmout pozitivní myšlení a meditace jako nový životní styl. Čím více to budete praktikovat tím se vaše smysly budou zbystřovat. Vaše úrovně vědomí mnohem více stoupne. Budete šťastnější a budete prožívat mír. A to nejen v srdci, ale v celém vašem těle. Při vaší snaze, kdo ví třeba si splníte tajné přání. 

Doporučené články