Jaké spodní prádlo je nejlepší

To, jaké spodní prádlo žena nosí, je samozřejmě jen na ní a na tom, co si vybere, jelikož každá z nás se cítí pohodlně v něčem jiném. V tomto článku si srovnáme typické kalhotky a tanga, protože nošení jednoho nebo druhého je častým předmětem diskusí a sporů.
Typy spodního prádla
Obecně platní pravidlo, že ať už je jedná o jakékoli spodní prádlo, je vždy lepší sahat po bavlněném, než po syntetických materiálech a krajce, které sice vypadají mnohem více sexy, ale na normální celodenní nošení rozhodně vhodná není. Samozřejmostí je také vybrat si správnou velikost, i když vím, že předchozí spodní prádlo mělo cedulku s velikostí M, nemusí tomu být u tohoto nákupu také tak. Spousta výrobců totiž používá různé číslování, a tak není vhodné na něj vždy stoprocentně spoléhat. Proto si spodní prádlo vždy před nákupem vyzkoušejte, abyste si byla jistá, že vám dokonale sedí. Nezapomeňte, ale na to, že se toto spodní prádlo nikdy nezkouší na holé tělo.
Typické kalhotky jsou velice pohodlné na každodenní nošení. Pokud máte sedavé zaměstnání určitě to také velice oceníte. Jsou-li z dobrého materiálu, dokážou zakrýt i jednotlivé nedostatky na vaší postavě a odstranit je. Vaše pozadí tak bude vypadat mnohem lépe. Vybírejte ale dobře, protože tento typ má tendence se zařezávat. Velkou nevýhodou je, ale to, že se pod oblečením rýsují a proto pokud si plánujete vzít upnutou sukni, kalhoty nebo pouzdrové šaty, raději sáhněte po tangách.
Sušenky s tangama
Tanga jsou velice oblíbená hlavně u dospívajících dívek a mladých žen, které na ně často nedají vůbec dopustit. Pod oblečením nepůjde vidět ani jediný náznak a dokážou vykouzlit opravdu krásnou postavu. Při krátkodobém nošení budete pociťovat komfort a svobodu. Naopak některé ženy nemohou tanga vystát už jen kvůli jejich střihu, tedy kvůli tomu, co tanga dělá tangama. Rozhodně se nedoporučuje volit příliš upnuté, které následně vedou ke vzniku hemeroidů a problémům se svěračem. Dle gynekologů nejsou vhodné ani při ženských dnech a nemocích. Vyhnout bychom se jim měli alespoň při intenzivním cvičení v posilovně nebo při běhu.

Doporučené články