Jak na detoxikaci organismu? Odpovědí je Neera …

Téma detoxikace organismu je v posledních letech velmi častým námětem rozhovorů, článků se zdravotní tématikou na internetu i v časopisech. Byla vydána spousta knih s různými více či méně příjemnými a osvědčenými návody na vnitřní očistu těla, jejímž bonusem bývá také zhubnutí.stromy s nádobami na javorový sirup.jpg
Častým omylem zájemců o pročištění organismu s následným hubnutím bývá představa, že stačí pár dní hladovět a pouze přijímat čistou vodu. Tak to ale nefunguje. Každopádně v rámci dlouhodobých opatření omezte kávu i alkohol, neb zatěžují játra. Káva má navíc účinek dehydratační, tudíž pokud bez ní nemůžete být, sáhněte raději po kávě zelené. Jídelníček obohaťte o česnek, brokolici, špenát, zelí, červenou řepu, jablka, celer (ideálně řapíkatý), zázvor a čekanku.
Z bylinek je skvělým pomocníkem ostropestřec mariánský (Silybum marianum). Můžete ho užívat ve formě oleje, tinktury, drcený, v tabletkách … podle vlastních preferencí. Účinný je i koriandr, kurkuma, řebříček či stříbrný bodlák. Svoji nezastupitelnou roli hrají vláknina a probiotika v jakékoli formě. Dostatečně dlouhý pravidelný spánek, stejně jako přiměřená pravidelná fyzická aktivita vylepší nejen vaši psychickou pohodu, ale má pozitivní vliv na celkový stav těla.
Detoxikační kúra Neera na Naklíčeno slibuje očistu nejen vašeho trávicího systému, ale i jater, ledvin, lymfy a kůže. Je založena http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/517522/snemovna-prekvapive-odlozila-jednani-o-babisove-vlade-do-utery.html na principech Ájurvédy, několik dní budete pít velmi chutný speciální nápoj Neera, čistou vodu, citrónovou šťávu a bylinkové čaje.strom s citróny.jpg
Sirup Neera je složen z velmi kvalitního javorového sirupu a mízy jihoasijské palmy Arenga. Obsahuje dostatek cukrů a minerálních látek, aby dodal vašemu tělu potřebnou energii. Důležitou součástí této kúry je čerstvá citrónová šťáva obsahující nejen vitamín C, ale dokáže tělo překvapivě odkyselit. Přestože její chuť je kyselá, působí zásaditě. Kajenský pepř podpoří metabolismus.
Na stránkách osvědčeného e-shopu nakliceno.cz můžete zakoupit tuto kúru v provedení na 3, 7 či 10 dní. Pokud vás děsí představa více dní strávených bez pevné stravy, můžete sáhnout právě po 3denním balení, abyste vyzkoušeli, že se to dá v pohodě zvládnout. Odměnou vám bude příliv energie a celkově se budete cítit podstatně lépe. Vaše tělo i mysl vám rozhodně poděkují.

Doporučené články