Výběr kočárku

Před příchodem miminka většinou nastává v každé rodině velké rozhodování o tom, jakou výbavičku pořídit. Obzvlášť, pokud se jedná o první dítě. Maminky většinou můžou nechat oči na všech oblečcích, hračkách nebo kočárcích. Tatínci jsou naopak ti, co většinou svou partnerku usměrňují. Nakonec jsou to ale oba, kteří se na výbavičce pro svou ratolest shodnou. Vybrat některé věci je velmi jednoduché, například oblečení, postýlku nebo výbavičku do postýlky. U jiných je naopak před nákupem potřeba projít spoustu recenzí a ve finále si ty věci i osahat. Řeč je o kočárku.

kočárek

Při koupi kočárku myslete hlavně na to, zda s ním chcete jezdit ve městě nebo i do terénu. Každý typ kočárku má totiž jiné kolečka, která se hodí na rozdílné věci. Nemusíte se však ničeho bát. Značka, kterou si vyberete, určitě vyrábí jak kočárky spíše do městských ulic, tak kočárky na horší terén. Stejně tak je dobré se předem rozhodnout, zda budete chtít trojkombinaci nebo dvojkombinaci. Spousta rodičů totiž z hluboké korbičky stejně nakonec přejde na sportovní kočárek, například Riko Nuno https://zelenazirafa.cz/cs/188-detske_kocarky_riko, protože je většinou lehčí, skladnější a lépe se s ním cestuje. Dobře se tedy rozmyslete, jakou variantu chcete. Dobře také zvažte velikost korbičky. Většina maminek chce, aby v ní dítko vydrželo co nejdéle, proto volí větší rozměry korbiček, aby se do nich jejich ratolesti vešli i s fusakem. V neposlední řadě zvažte dobře barvu kočárku, protože s ním budete jezdit alespoň do roku a půl.

kočárek

S výběrem kočárku vám určitě poradí v každém centru, kde se na prodej kočárku specializují. Navíc si svůj vybraný kočárek můžete odzkoušet a můžete zjistit, že ačkoliv se vám líbí, jezdí se vám s ním špatně. Často se tak stává, že maminky nakonec odcházejí úplně s jinými kočárky, než si původně vybraly.

Doporučené články