Lanové centrum – aneb místo, kde vám to děti natřou!

Prázdninové letní, horké dny jsou ty tam a vidina koupaliště se pomalu ale jistě vzdaluje. Prázdniny jsou již v nedohlednu a vy řešíte, jak vaše děti zabavit i během podzimních dnů? Samozřejmě, že můžete jít například do kina či do divadla, ale co takhle vyzkoušet něco více akčního?
lanové centrum v lese
Pokud by i vaše děti, máte rádi výšky a sport, určitě neváhejte a zajeďte si do lanového centra! Jistě jich ve vašem okolí je hned několik, jen o tom nevíte. V lanovém centru si zajisté vybijete energii vy, i vaše děti.
Hodina v takovýchto centrech obvykle stává od padesáti do dvou set korun. Záleží na velikosti centra a lokalitě, kde se nachází.
překážky v lanovém centru
Ovšem v mnoha centrech lze využít různé slevové kartičky, či zvýhodněné vstupné, tudíž vás návštěva nevyjde na velký balík peněz, ani pokud vyrazíte s celou rodinou.
O bezpečnost vaši, i vašich dětí, se postará předem speciálně vyškolený personál, na který se můžete spolehnout. Před tím, než se budete moci vrhnout do výšin, dostanete od obsluhy malé školení, jak se bezpečně chovat plus budete oblečeni do postrojů, díky kterým budete zavěšeni na lano. Pokud budete dodržovat všechny bezpečnostní pokyny, které vám budou sděleny, nemůže dojít k žádnému úrazu.
lanový most mezi stromy
Hned poté, co se octnete ve výšce několika metrů, začne ta pravá zábava. Jistě se nebudete stačit divit, kolik mrštnosti a šikovnosti vaše dítko projeví, zatím co vy, se budete chabě snažit dostat se až na konec trasy. Ihned poté se s vypětím všech sil doplazíte na konec, váš potomek bude nadšeně poskakovat a ukazovat na další atrakce, které si určitě ještě chce vyzkoušet.
Pokud se tedy rozhodnete strávit krásné aktivní sobotní odpoledne v nějaké takovém centru, určitě neprohloupíte – a navíc, vaše dítě bude tak unavené, že budete mít minimálně celý následující den pouze na odpočinek. Zdaleka neposledním kladným bodem budou krásné vzpomínky, které zajisté do konce života nezapomenete.

Doporučené články