Kam vyrazit s dětmi za zábavou za deštivého dne

Nechcete sedět doma, ale rádi byste vyrazily s dětmi za zábavou? Máme pro Vás hned několik tipů, kam s nimi jít.
Deštivé odpoledne
Měli jste v plánu vyjet si do veliké ZOO ve Vašem městě, nebo v blízkém okolí, ale začalo pršet? Podívejte se na pár příkladů, které jsou pro vás zde sepsány, v případě nouze.
kluci v řece

Laser game

Pokud Vaše děti tuto hru ještě nevyzkoušeli, můžete je sem vzít, aby si to zkusily. Pouze musíte vyhledat na internetu místo, kde si tuto hru můžete zahrát. Mínusem je, že může být drahé vstupné.
rodiče na procházce

Vodní svět/podmořský svět

Děti zvířátka většinou milují a ty mořské, nemají možnost tak často vídat. Zkuste se tedy podívat na internetu po nejbližším podobném místě, kde mají takovéto tvorečky.

Muzeum

Rádi byste se podívali do muzea, ale zatím k tomu nebyla příležitost? Právě teď toho můžete využít. Ve většině muzeí mají i něco zajímavého pro děti, kdyby je daná tématika nebavila. Případně zkuste vyhledat muzeum pro děti.

Výstava

Podívejte se na internet, zda se ve Vašem okolí nekoná nějaká výstava. Je dost možné, že ano a že bude i s dětskou tematikou.

Kino, nebo divadlo

Děti milují kino a animované filmy, porozhlédněte se tedy po programu promítání filmů a třeba zde naleznete nový animovaný film pro děti. Jestliže nechcete děti brát do kina, najděte si program v divadle, většinou se zde konají nějaké divadla určené přímo pro malé děti.

Aquapark, či krytý bazén

Toto je místo, pro děti přímo určené. Bohužel vstupné do aquaparků je drahé, pokud tedy dětem stačí pouze bazén a voda a vy nechcete utrácet vysoké částky za vstupné, vezměte je do krytého bazénu, zde jsou ceny mnohem nižší.
prázdný divadelní sál

Zábavní park

Takovéto parky, ve kterých se nachází plno dětských herních atrakcí, nejsou nic neobvyklého. Opět se tedy zkuste poptat známých, nebo vyhledat, kde by se zábavní park mohl nacházet.

Zrcadlové bludiště

Tyto atrakce jsou velmi známé a velmi oblíbené. Dost často se zde nachází i zrcadla, které mění tvary Vašeho obličeje a postavy. To je pro děti velmi vtipné a tak se zabaví.
 

Doporučené články