Jde to i bez dokládání příjmů

Když má člověk příjmy takové, že jeden neví, má-li se spíše smát či plakat, je logické, že se jimi před nikým nechce chlubit. Protože mezi svými blízkými a nejen mezi nimi by se mohl dočkat posměchu nebo nepříjemného soucitu. A v bankách by byl stoprocentně odmítnut, kdyby se tam pokusil zažádat o nějakou tu půjčku.
Jenže jako na potvoru potřebují půjčit nějaké ty peníze zpravidla právě ti, jimž se jich nedostává. Ti, kteří mají v bance jen minimální nebo dokonce nulovou naději na úspěch.
A nemají-li tací žadatelé jít o žebrácké holi, musí zkusit své štěstí někde jinde.
I pro ně tu totiž stále ještě řešení je. Říká se mu americká hypotéka bez dokládání příjmů a jde o něco jako stvořené právě pro problematické zájemce o půjčení finančních prostředků.

jmění

Zde jsou totiž povinnosti žadatelů a na ně kladené požadavky zredukovány na naprosté minimum. Bohatě stačí, má-li takový našinec nějakou nemovitost, kterou by mohl poskytnout coby záruku za půjčku, pošle několik jejích fotek k posouzení a vyplní jednoduchý on-line formulář a je to.
O vše ostatní, od schválení přes ocenění oné nemovitosti, seznámení žadatele se všemi náležitostmi, sepsání smlouvy a její podpis až po výplatu peněz na dlužníkův účet, už se totiž postará poskytovatel sám. A to dokonce i bez požadování jakékoliv platby předem.
Vše se tu přizpůsobuje požadavkům obou smluvních stran, je možné dosáhnout i toho, že budou půjčené prostředky spláceny po malých částkách až tři desítky let, s přijatelným úrokem a bez skrytých poplatků, s případnou možností splatit vše bez sankcí i předčasně.

hypotéka

A člověku tu tak vyhoví i tehdy, má-li nízké příjmy a záznam v registru. Protože to tu nejsou zase až tak důležitá témata. Stačí, když má dotyčný nějaké příjmy, jimiž by dokázal splácet, a je to.
A půjčené peníze lze použít klidně na cokoliv bez omezení. Což může přijít vhod každému. Ani vy nejste výjimkou.

Doporučené články