Jaké bonboniéry pořídit k svátku dle ceny

Sladké je k svátku typické, jelikož se nejedná o žádný drahý dárek, ale dokážete tím člověku, že jste si vzpomněli a uděláte tak dané osobě radost. Kterou čokoládu však zvolit, abyste člověk opravdu potěšili? Jistě znáte to stepování mezi regály, když prohlížíte vše, co zde můžete najít.
            Pokud chcete utratit jen pár korun, rozhodně volte Milku. Malé bonboniéry ve tvaru čtyřlístku či srdíčka, u některých možnost doplnění i jména. Roztomilý, přesto levný dárek, který ovšem obdarovaný bude vnímat spíše jako pěkné gesto, už jen kvůli tvaru. A pár čokolád se tam také najde. Také existují rafaelo kuličky, které se prodávají po čtyřech. Malý, ale moc příjemný dárek.
otevřená bonboniéra
            Při větší investici ale rozhodně doporučuji Toffife, pokud daná osoba netrpí alergií na oříšky. Toffifee zbožňuje snad každý a mohl by jej jíst celý den. Navíc stojí tak akorát, abyste osobu potěšili, a přesto neutratili příliš. Za tohle vám možná ale bude vděčná stejně jako kdybyste utratili více.
            Také jsou velmi oblíbené tzv. mořské plody. Bonboniéra stojí kolem 70 korun a díky jejich zajímavé chuti si získali mnoho přívrženců. Proto tak uděláte radost prakticky kdykoliv. Je jasné, že takováto bonboniéra přímo z Belgie, vás vyjde pravděpodobně dráž, a čokoláda bude ještě lepší, ale i tak jistě potěší. Mnoho lidí totiž tvrdí, že její chuť je dnes jiná.
plná bonboniéra
            No a pokud chcete investovat více, nejlepší volbou bude Merci. Díky velkému množství různých čokolád, jejímu poselství v názvu a celkové atmosféře, která je spojená s touto bonboniérou díky reklamám, je jisté, že tak rozhodně neuděláte krok vedle. Navíc se s vámi člověk pravděpodobně podělí, minimálně s druhem čokolády, který nejí. Což zní hůř, než ve výsledku opravdu funguje. A jestli nebude zrovna k dostání Merci, další luxusní čokoládou zabalenou v elegantním obalu je Lindor.

Doporučené články