Erotická masáž intimních míst uvolní tělo i mysl

Už jste někdy byli na masáži? Je jistě uvolňující lehnout si a nechat se hýčkat. Kdo alespoň jednou v životě zažil masáž, ví, jak je to příjemné, když se o Vás někdo stará. Jenom si lehnete a necháte o sebe pečovat. Masérka se Vás dotýká konečky prstů a celými dlaněmi, příjemné hřejivé pocity ve Vás probouzí radost ze života. Necháte tělo odpočinout, zregenerovat a zároveň načerpat novou sílu do života. Erotické masáže mají podobný úkol, mají tělo povzbudit, dopřát mu patřičnou dávku relaxace, pohodlí a odpočinku, také samozřejmě dle fyzioterapeutických postupů i pořádné promasírování všech svalů, zároveň se však zaměřují na intimní místa, která nesmíme opomínat, protože teprve při nich si to můžeme náramně užít, otevřít se světu, prožít všechny pocity a emoce naplno a zažít vzrušující intimní zážitek.

Pochopte své vnitřní „já“, přijďte na masáž penisu a pocítíte něco, co jste doposud nezažili. Budete odcházet s prožitkem něčeho nového, netradičního, vzrušujícího a uspokojivého.

žena na posteli

Uvolní tělo i mysl, přesně to dokáže erotická masáž penisu mataharisalon.cz.

Pro muže je to slast, potěšení, vzrušení, předehra i samotný akt. Uspokojí Vás masérka profesionálka, která se Vám plně bude věnovat od samého začátku až do konce, do poslední tečky.

Stejně jako u žen i u mužů má pohlavní úd nesčetně nervových zakončení, takže je ideální k laskání, masírování, hlazení i k pevnějším stiskům, když je to potřeba a daná situace to vyžaduje. Muži si to vždy náramně užijí a mnoho z nich se vrátí pro přídavek.

žena spodní prádlo

Neostýchejte se, začíná se pomalu a zlehka masáží stehen, vnitřní strany hýždí a přechází se až k samotnému penisu. Pak už se věnujeme samotné stimulaci penisu. Ten je velice citlivý, a když mu věnujete dostatek péče, rozhodně se Vám odvděčí krásnými slastnými pocity. Stimulace je velice vzrušující a každý dotek bude slastným prožitkem až do samotného vyvrcholení.

Doporučené články