S nosičem kol na tažném zařízení je přeprava bicyklů hračka

Každý, kdo rád jezdí na kole, jistě velice ocení praktický nosič kol na tažné zařízení, neboť má mnoho předností, které vám zlepší život.
To první a nejdůležitější ze všeho je, že díky tomuto nosiči kol budete mít své bicykly vždy všude po ruce, ať už se podějete kamkoli. To jistě potěší jak všechny náruživé cyklisty, tak i všechny ostatní lidi, kteří na kole rádi tráví svůj volný čas. Už nikdy se nebudete muset obejít bez svého bicyklu, ať už vyrazíte na cesty blízké i vzdálené, protože kdykoli budete překonávat dlouhou vzdálenost automobilem, své kolo můžete vzít pohodlně s sebou. A to i v případě, kdy budete mít automobil od podlahy až po půdu nacpaný různými zavazadly.

jízdní kolo

Bicykly umístěné v nosiči kol budete mít vždy po ruce. A to bez zbytečné námahy, protože na rozdíl od umístění na střeše jsou kola na tažném zařízení vždy po ruce a manipulace s nimi je také maximálně snadná. A to nejen pro mladé lidi, ale také pro seniory, kterým už zdraví neslouží tak dobře jako dřív. Je totiž velký rozdíl mezi tím, zda svůj bicykl zvedáte do výše kolen anebo až nad hlavu.

Navíc, umístění bicyklů za vaším vozem je také naprosto bezpečné a neohrožuje vás při pohybu na silnici. Naproti tomu, když umístíte bicykly na střechu svého automobilu, měli byste neustále myslet na to, že výška vašeho vozidla překračuje běžné parametry, a proto se může snadno stát, že na některých místech neprojedete. Ať už jde o podjezdy, tunely anebo třeba koruny vzrostlých stromů. Nicméně pokud zvednete výšku svého vozidla jednou anebo dvakrát za sezónu, snadno zapomenete na to, že tam, kde běžně jezdíte, nyní možná neprojedete – a stačí malé opomenutí a neštěstí je na světě.

kolo

Proto chcete-li přepravovat svá kola s sebou, a to rychle, bezpečně a spolehlivě, a také bez větší námahy, vsaďte na šikovný nosič kol na tažném zařízení.

Doporučené články