Nakupujte na internetových bazarech!

Určitě to znáte, sháníte věc, co se už neprodává, prodáváte něco, co už nepoužíváte a nevíte kde. Nyní je všemu konec. Na internetu je nepřeberné množství bazarů, přes které zaručeně seženete nebo prodáte vše, co potřebujete. My tu pro vás máme tipy na ty nejlepší z nich. Určitě si vyberete to pravé pro vás!
 kreditka a iphone
Aukro
Nejznámější český obchodní portál. Aukro je speciální tím, že kromě možnosti nákupu za pevnou cenu jde využít i možnost aukce.  Na Aukru je nutné se zaregistrovat. Každý prodejce i kupující musí být svým způsobem ověřen. Najdete zde široký sortiment zboží, které nabízí kromě lidí i firmy a různé společnosti. Každého kupujícího a prodejce máte možnost po dokončení transakce ohodnotit podle vašeho vlastního uvážení a zkušenosti. Velkou nevýhodou je, že přidání inzerátu je zpoplatněno.
 
Bazos
Další velmi využívaný obchodní portál. Bazoš má široký sortiment nabídek i poptávek. K vložení inzerátu není registrace nutná, stačí inzerát potvrdit pouze kódem, který vám příjde SMS zprávou. Není zde tedy možnost prodejce nebo kupujícího ohodnotit. Je zde tedy větší riziko, že narazíte na nepoctivce. Inzerce na tomto portálu je bezplatná, platíte pouze, pokud si přejete svůj inzerát zvýraznit a přilákat tak více nakupujících.
 
Sbazar
Tento bazar patří k oblíbenému serveru Seznam. Stejně tak jako předchozí dvě služby disponuje Sbazar všemi možnými kategoriemi do kterých jde přidat nabídku i poptávku. Stejně tak jako i Bazoše zde není možnost hodnocení kupujícího a prodejce. Nabídku či poptávku je nutné potvrdit SMS zprávou.  Inzerce na Sbazaru je zdarma.
 kožené zboží
Hyperinzerce
Další opravdu oblíbený inzertní portál. Bohužel zkušenost máme takovou, že se často objevují i inzeráty, které jsou neaktuální a velmi staré. I přesto se stále jedná o špičku ve svém oboru. Je zde velké množství zboží a kategorií. Každý si zde určitě najde to co potřebuje.
 

Doporučené články