Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Menu
Nákupní košík
0
kategorie
výrobci
cena


řadit:
počet produktů na stránce:

Perloza s.r.o.

Základní technologický postup byl vyvinut v Ústavu makromolekulární chemie Praha (dále ÚMCH ). V rámci aplikovaného výzkumu perlové celulózy byla v tehdejších Severočeských chemických závodech v Lovosicích ( nyní Lovochemie a.s.)  v roce 1987 realizována poloprovozní jednotka, která byla v následujících letech postupně vybavena o nová zařízení a intenzifikována.

Ve spolupráci s ÚMCH Praha byl rozšířen i sortiment finálních výrobků do rozsahu současné nabídky.
Společnost PERLOZA s.r.o. zahájila svou činnost a výrobu perlové celulózy 1.srpna 2003, kdy  odkoupila a převzala nově přemístěnou výrobnu od Lovochemie a.s.
V roce 2004 byla společnost PERLOZA s.r.o. certifikována  dle ČSN EN ISO 9001.
V rámci výzkumu a vývoje byl připraven nový sorbent s magnetickými vlastnostmi a ve spolupráci s externími pracovišti bude výzkum rozšířen o projekt využití perlové celulózy v oboru restaurování historických materiálů.
Perlová celulóza má velkou budoucnost nejen z hlediska zajištění základní suroviny celulózy z obnovitelného přírodního zdroje. Ale především proto, že  nová fyzikální forma a chemické složení výrobku s vysokou kvalitou umožňuje efektivní využití perlové celulózy pro široký okruh aplikací v oblasti sorbentů, separačních chromatografických technik a pro přípravu celé řady funkčních polymerů v oblasti biochemie a farmacie.

TEPUR  je čistící prostředek na koberce a vybrané druhy bytových textilií, sedacích souprav a čalouněného nábytku pro jednoduché, rychlé , ekologické a účinné čištění.  Je vyráběn na bázi přírodní látky celulózy s obsahem dalších přísad, účinné čistící látky a parfému. Zabraňuje nadměrnému provlhnutí koberců a jejich srážení. Pro tuto vlastnost je vhodný i pro koberce s vysokým vlasem. Umožňuje rychlé a snadné vyčištění koberců, je vhodný zejména pro čištění pomocí rotačních nástavců u vysavače, ale i pro klasické mechanické čištění pomocí středně hrubého kartáče.

řadit:
počet produktů na stránce:
TEPUR čistič koberců 1500 g

TEPUR čistič koberců 1500 g

119 Kč
239 Kč
Vyprodáno
-50%
Detail produktu
TEPUR čistič koberců 750 g

TEPUR čistič koberců 750 g

65 Kč
129 Kč
Vyprodáno
-50%
Detail produktu