Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Menu
Nákupní košík
0
kategorie
výrobci
cena


řadit:
počet produktů na stránce:

Mastic Spa

Sodis Laboratories jsou řeckým výrobcem přírodní kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. 

Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě nebo ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Masticha je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem.

Kosmetika s mastichou Mastic Spa je vhodná pro všechny typy pleti, masticha má výrazné antibakteriální i antiseptické účinky a díky tomu je pokožka krásná a čistá. Navíc masticha podporuje i regeneraci, a přispívá tak i k boji proti předčasnému stárnutí pokožky. Masticha je jedna ze základních složek přírodní kosmetiky Mastic Spa. Vyberte si z rozsáhlého sortimentu a poznejte blahodárné účinky mastichy na vlasní kůži.

řadit:
počet produktů na stránce:
Mastic Spa dámský přírodní deodorant  Mastic Herbs 50 ml

Mastic Spa dámský přírodní deodorant Ma...

99 Kč
199 Kč
Vyprodáno
-50%
Detail produktu