Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Menu
Nákupní košík
0
kategorie
výrobci
cena


řadit:
počet produktů na stránce:

Himani Ayucare

Společnost Himani Ayucare byla založena v roce 1920 a aktivně se věnuje využívání původních ajurvédských receptur. Řada Himani Ayucare byla vyvinuta, aby přispěla celostnímu přirozenému životnímu stylu a péči o zdraví - ke zkvalitnění života. Výrobky řady Ayucare jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě, aby byla zachována čistota a účinnost použitých bylinných složek.

Společnost Himani si uvědomuje i plnou zodpovědnost k životnímu prostředí. Aby bylo přírodní bohatství zachováno i pro příští generace a nebyla porušována přírodní rovnováha, společnost Himani iniciuje a podporuje pěstování bylin v organickém zemědělství.

V současné době obsahuje Himani Ayucare kromě řady bylinných doplňků stravy pro zlepšení zdraví - bylinných kapslí i čaje a bylinné směsi. Ayucare Vám nabízí moderní přípravky pro každodenní péči o vaše zdraví a pohodu.

Značka Ayucare je nositelkou několika certifikátů potvrzujícími kvalitu produktů.

řadit:
počet produktů na stránce:
Ayucare Neemová zubní pasta 100 ml

Ayucare Neemová zubní pasta 100 ml

59 Kč
118 Kč
Vyprodáno
-50%
Detail produktu
Ayucare Neemový šampon 150 ml

Ayucare Neemový šampon 150 ml

83 Kč
165 Kč
Vyprodáno
-50%
Detail produktu