Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Menu
Nákupní košík
0
kategorie
výrobci
cena


řadit:
počet produktů na stránce:

Druchema

DRUCHEMA, družstvo pro chemickou výrobu a služby, patří k tradičním českým výrobním firmám, které se specializují na široké spektrum produktů pro každodenní využití. Jedná se zejména o produkty zaměřené na dům a zahradu, hobby, autokosmetiku nebo sport a volnočasové aktivity. Nejznámějšími produkty v portfoliu Druchemy jsou barvy na vejce Ovo, autokosmetika Tempo, lyžařské vosky Skivo nebo lepidlo na papír Herkules. Dalším prokuktem jsou BIO enzymatické prostředky BIO GOLEM, které nabízíme k prodeji v našem e-shopu Antiba.cz.

Historie

Druchema byla založena již 4. června 1951 v Praze a v průběhu let se stala největším českým chemický družstvem a zavedeným výrobcem kvalitních českých produktů. Dokonce patří k jedněm z mála firem, které se doposud udrželi plně v rukou českých vlastníků.
Společnost neustále prochází průběžnou transformací, která z ní dnes činí plně konkurenční, moderní chemickou společnost evropského formátu. Postupně dobývá trh nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Německu a dokonce i v Norsku.

Současnost

Veškeré výrobky Druchemy jsou vysoce účinné, laboratorně zkoušené a atestované, plně vyhovující platným ekologickým předpisům a evropským normám. DRUCHEMA patří mezi přední dodavatele na český trh a vyváží své výrobky i do zemí Evropské Unie.

 

 

řadit:
počet produktů na stránce:
GOLEM P Bio čistič odpadního potrubí 500 ml

GOLEM P Bio čistič odpadního potrubí 500...

54 Kč
108 Kč
Vyprodáno
-50%
Detail produktu
GOLEM S Bio čistič septiků a jímek 1 kg

GOLEM S Bio čistič septiků a jímek 1 kg

139 Kč
278 Kč
Vyprodáno
-50%
Detail produktu